


Готове енерго рішення "Побутовий" 2-5 годин автономної роботи котла ДБЖ RTSW-600 + АКБ LP-33 MGL
7 511 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 911-19-22Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (97) 595-47-40Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (67) 454-23-30Viber, Telegram, WhatsApp
Готове енергорішення для забезпечення безперебійного живлення Вашого котла опалення, насоса чи іншого пристрою. Безперебійний блок живлення RITAR RTSW-600 з мультигелевим акумулятором LogicPower LPM MG 12-33 (AGM VRLA).
RITAR RTSW-600 LCD - це джерело безперебійного живлення лінійно інтерактивного типу. Такий безперебійник має вбудований стабілізатор напруги з робочим діапазоном вхідних напруг від 140 - 270 В. Варто відзначити, що джерело видає напругу правильної синусоїдальної форми, що дуже важливо для опалювальних систем, а також іншої техніки. ДБЖ RITAR RTSW-600 LCD містить багатофункціональний інформативний LCD дисплей який відображає інформацію про завантаження ДБЖ, розряд акумуляторної батареї, вхідну і вихідну напругу, повідомить про аварійну ситуацію, а також відобразить поточний режим роботи безперебійника.
Коротко про мультигелевий акумулятор LogicPower LPM MG 12-33
Не обслуговуюча мультигелева акумуляторна батарея виготовлена по AGM- технології MG 12-33. Акумулятори ТМ "Logic Power" характеризуються високою стійкістю і надійністю. В основному такі батареї використовуються як джерела резервного живлення для ДБЖ, різного типу оповіщення, телекомунікаційних систем і просто як джерело харчування як для переносних мобільних систем, так і для стаціонарних систем. Місткість гелевого акумулятора MG 12-33 становить 33 Ампер годин, а вихідна напруга дорівнює 12 В. Термін служби такої батареї становить приблизно 12 років.
| Обладнання, кількість | Ціна за шт. | Сума |
| Блок безперебійного живлення | ||
| ДБЖ Ritar RTSW-600 LCD (360 Вт, 12 В, 12 місяців гарантії) - 1 шт. | 4 400 грн | 4 400 грн |
| Акумуляторна батарея | ||
| Акумуляторна батарея LogicPower LPM MG 12-33 (33 Ah, 12 В, 24 місяців гарантії) - 1 шт. | 3 111 грн | 3 111 грн |
| ЗАГАЛЬНА СУМА: | 7 511 грн | |
Галузь застосування:
- Газові та твердопаливні котли опалення;
- Помпа;
- Сервера і маршрутизатори;
- Комп'ютерна техніка;
- Аварійне освітлення;
- інкубатори;
- Інша техніка.
Загальні характеристики:
- Номінальна потужність навантаження - 360 Вт;
- Максимальна (пускова) потужність - 600 Вт;
- Форма вихідної напруги - синусоїда;
- Зарядний пристрій - інтелектуальний (7 А);
- Місткість акумулятора - 33 А год;
- Час автономної роботи при навантажених 100 Вт - 3 год;
- Час автономної роботи при навантажених 200 Вт - 1.5 год;
- Час автономної роботи при навантажених 300 Вт - 1 год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | В стійку |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 3.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Максимальна потужність | 396 Вт |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 7 511 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



