Корзина
1291 отзыв
Сонячна електростанція 30кВт під "Ключ" за 13 290$30кВт
+380689991131
+380322539113
Товари для стабільного і безперервного електропостачання
Корзина

Переваги монтажу сонячних електростанцій у Кропивницькому

Переваги монтажу сонячних електростанцій у Кропивницькому

Які є переваги підключення зеленого тарифу у Кропивницькому, з чим це пов'язано? Які переваги використання сонячних електростанцій.

За минулі 2 роки в Україні спостерігається стрімкий розвиток сонячних електростанцій. Такий розвиток пов’язаний з дією закону "Про зелений тариф". Суть закону полягає у заохоченню громадян продавати надлишкову електроенергію шляхом монтажу мережевих сонячних електростанцій.  Згідно цього закону, потужність приватних сонячних електростанцій, вмонтованих на дахах чи конструкцій не повинна перевищувати 30 кВт. Станом на 2017-2019 рік, вартість надлишкового кВт становить 0,18 евро. На дану вартість додатково нараховується податок на військовий збір 1,5 % та ПДФО у розмірі 18%. Оподаткування здійснюється у автоматичному режимі через особистий кабінет користувача. Як результат, кошти нараховуються на банківський рахунок, який реєструється під час оформлення зеленого тарифу.

Які існують переваги монтажу сонячних електростанцій у Кропивницькому?

       Кропивницький являється найбільш перспективним регіоном в сфері розвитку альтернативної енергетики. Це пов’язано з тим, що даний регіон являється депресивним та як правило оподаткування зеленого тарифу в Кіровоградській області становить лише 5 %. Низький відсоток оподаткування дозволяє отримувати більше коштів, а отже така електростанція швидше окупить себе.

Оскільки за остатні роки рекордна спека завдає достатньо серйозних збитків по аграрній промисловості, а Кропивницька область являється аграрним центром України. Тому все більше людей замість того щоб рахувати збитки від завданої спеки, приймають рішення монтувати сонячні електростанції з метою отримання пасивного прибутку.

Переваги використання сонячних електростанцій

·         Сонячна електростанція не потребує як такого обслуговування, на відміну від земельної ділянки, де вирощується рослинність;

·         Сонячній електростанції не критична посуха чи сильна спека;

·         Сонячна електростанція круглорічно приносить свої “жнива”;

·         Сонячна електростанція потужністю 30 кВт (200 м.кв) в рік приносить до 5 100 євро.

Другие статьи